international

spawaczy z certyfikatem (K/M)

EvenThere jest rozwijającą się firmą z siedzibą w Steinhaus k/Wels (Austria) specjalizującą się w realizacji projektów, inżynierii, utrzymaniu technicznym, montażach przemysłowych, technice hydraulicznej i pneumatycznej, elektryce i automatyzacji oraz usługach doradztwa personalnego w kraju i zagranicą.

8 spawaczy z certyfikatem (K/M), miejsce pracy: okolice Wiednia

Dla naszych ważnych klientów z branży oczyszczania ścieków z w okolic Wiednia poszukujemy wykwalifikowanego personelu do pracy w okresie od lipca 2019 do lutego 2020!

Kwalifikacje/Wykształcenie:

  • 8 spawaczy z certyfikatem spawania metodą WIG
  • Aktualny certyfikat spawacza zgodnie z normą EN 9606-1

Obowiązki/Wymagania:

  • rozdzielanie, cięcie i zespalanie części elementów budowlanych i konstrukcji stalowych w procesie spawania
  • Spawacze rur:
  • prace spawalnicze rur ze stopów stali i rur z metali nieżelaznych przy budowie rurociągów w zakładzie i na budowie (nity montażowe)
  • bogate doświadczenie zawodowe i praktyka w zakresie prac montażowych
  • brak lęku wysokości

Pozostałe kryteria i wymagania w stosunku do kandydata:

  • osoba szybko adaptująca się w nowym środowisku, staranna, sumienna, odpowiedzialna
  • bezwzględnie konieczna dobra znajomość języka niemieckiego odpowiednio do rodzaju obowiązków
  • badania profilaktyczne pod kątem szkodliwości dymów spawalniczych i pyłów aluminium zgodnie z wytycznymi ustawowymi
  • posiadanie ze sobą pieczątki spawacza (dla celów cechowania spawanych elementów)

Czekamy na Pana/Pani aplikację!

Naszym Klientom oferujemy najwyższą jakość usług i obsługi klienta.

Chciałbyś być częścią naszego aktywnego i entuzjastycznego zespołu i wraz z nim przyczyniać się do naszych sukcesów?

To nie mogłeś trafić lepiej – zapraszamy!

Wyślij nam jeszcze dziś swoją aplikację, a z przyjemnością przekażemy Ci szczegółowe informacje w trakcie indywidualnej rozmowy.

KONTAKT:

EvenThere Industrial Services GmbH

Viessmannstrasse 2

4641 Steinhaus bei Wels

office@eventhere.at

Numer ogłoszenia: 11838756 419