international

absolwent technikum budowlanego i zarządzanie budową (K/M)

EvenThere jest rozwijającą się firmą z siedzibą w Steinhaus k/Wels (Austria) specjalizującą się w realizacji i inżynierii projektów, utrzymaniu technicznym, montażach przemysłowych, technice hydraulicznej i pneumatycznej, elektryce i automatyce oraz usługach doradztwa personalnego w kraju i zagranicą.

Dla naszych ważnych klientów poszukujemy

1 absolwent technikum budowlanego i zarządzanie budową (K/M) – w UE – w projektach krajowych i zagranicznych

Zadania:

  • samodzielne rejestrowanie i opracowanie zapytań klientów oraz przetargów montażowych
  • zarządzanie budowami zagranicą
  • koordynacja interfejsów różnych branż
  • koordynacja zadań związanych z bezpieczeństwem na placach budowy
  • logistyczna realizacja (przetwarzanie) zamówień (w tym kontrola terminów)
  • przygotowanie harmonogramów pracowniczych, harmonogramów montażowych lub dokumentacji i raportów z budowy
  • kontrola i przestrzeganie budżetu związanego z budową, zarządzanie roszczeniami
  • ustalenia i koordynacja działań związanych z budową wraz z klientam

Kwalifikacje/Wykształcenie:

  • absolwent szkoły technicznej albo szkoły zawodowej z odpowiednim doświadczeniem
  • znajomość hydrauliki będzie dodatkowym atutem
  • podstawowa znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do wyjazdów służbowych (30 – 60%)
  • gotowość do dłuższych pobytów za granicą
  • solidna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole i umiejętności komunikacyjne oraz dobra znajomość angielskiego
  • samodzielny, zorganizowany i odpowiedzialny sposób pracy

Oferujemy

  • pracę z wyzwaniami z wysokim stopniem osobistej odpowiedzialności
  • interesujące możliwości rozwoju w innowacyjnej, międzynarodowej firmie
  • długoterminowe, zróżnicowane i odpowiedzialne zadanie
  • stały stosunek pracy, pewne miejsce pracy
  • poza wynagrodzeniem uzależnionym od wyników oferujemy naszym pracownikom również
  • szkolenia i możliwości dokształcania się

Na tym stanowisku jest planowane wynagrodzenie zależne od wyników pracy.

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne, w tym życiorys i list motywacyjny.

Czekamy na Państwa zgłoszenie!

KONTAKT:

EvenThere Industrial Services GmbH

Viessmannstrasse 2

4641 Steinhaus bei Wels

office@eventhere.at